קיבוץ שמיר
חסר רכיב

דרוש.ה עובד/ת סוציאלי – בית אבות סיעודי באיילת השחר

07/06/2020

מאי 2020

 

דרוש/ה

עובד/ת סוציאלי – בית אבות סעודי

תחומי אחריות:

טיפול בהבטים האישיים, המשפחתיים והחברתיים של המטופלים להבטחת איכות חייהם במסגרת המוסד. שיתוף פעולה וחלוקת עבודה עם הצוות הרב- מקצועי בבית הסעודי. לקיחת חלק בהובלת הבית עם המנהלת והרופא.

תכונות נדרשות:  

גישה לאוכלוסיה הגריאטרית, חום אהבה ושמחת חיים. יצירת קשר בלתי אמצעי עם צוות העובדים וההנהלה ונתינת מענה בעת משבר ובשוטף.  ראש גדול, אחריות ויכולת סגירת קצוות,מיומנות בתחום הקבוצתי- קהילתי, ניהול התפקיד ודיווח על פי דרישות משרד הבריאות.

דרישות סף:    

עו"ס רשום בפנקס עובדים סוציאלים.                                                                                         נסיון קודם בתחום הזקנה (עדיפות).                                                                                        שליטה בפרדיגמה- מערכת דיווח למשרד הבריאות  (יתרון).                                                                            רכב (חובה).                                                                                                                        אחריות ומחויבות להגעה בזמן ולעבודה עם אוכלוסיה עם צרכים רפואיים מורכבים.                           יכולת עבודה בצוות.

היקף משרה:  2 ימים בשבוע.(14 שעות שבועיות)

כפיפות: מנהלת הבית .

תחילת עבודה: מיידית.

נא להפנות קורות חיים למייל : naamargov@gmail.com

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם נעמה מנהלת הבית הסעודי 052-4231259

חסר רכיב