חיים שילה

3.7.1945 – 28.9.2015

בן זוג למירה, אב לטלי, אלון, גיא ועדן.

נולד בקיבוץ עמיר ב-3.7.1945, נפטר ב-28.9.2015.

קבור בחלקה המזרחית בבית הקברות בקיבוץ שמיר.

 

 

למירה, טלי, גיא, אלון, שני, הנכדים וכל בני המשפחה הענפה,

אנחנו כואבים אתכם היום את מותו של חיים – איש יקר וצנוע, בעל ואב אוהב ומשקיע, חבר טוב לכולנו. אדם שהתאפיין בעשייה ושידע לעשות הכל ברצינות ובשקט. טוב לב ואנושי, נעים הליכות, אהוב ומוערך על ידי כל הסובבים אותו.

לפני 15 שנים עברו חיים ומירה להתגורר בשמיר, בחיק המשפחה הרחבה והחברים הרבים שפה. אופיינית לחיים ומירה העובדה שעמיר נשאר בית שבו הם המשיכו להיות בני בית. כעת אנחנו – חברי עמיר ושמיר כאחד, מנסים להבין ולעכל את מותו של חיים שבא כל כך במפתיע, מחוץ לכל הקשר אל חייו המלאים עניין ועשייה.

חיים החייכן, הנעים, הרציני והמסור כל כך לעבודתו, התברך בשפע של תכונות אנושיות חמות וטובות, והותיר את חותמו בכל אדם שזכה לעבוד עמו או ליהנות מקרבתו. היא ידע לעשות דברים בדרכי נועם, בתבונה ומתוך תחושת אחריות עמוקה. לשותפיו לעבודה ידע לתת הרגשת ביטחון, שהדברים נמצאים בידיו הטובות. והוא אכן זכה בחייו למה שלא רבים זוכים לו – מימוש של כל תכונותיו המקצועיות ושל כישוריו במלואם.

היו בחיים חום וידידות לצד רצינות והשקעה אין סופית במה שיקר לליבו. הוא ידע ליהנות מהחיים ולהשתתף בשמחות של הקרובים לו, מוכן תמיד לעזור ולתרום. הוא ומירה הקימו שבט לתפארת, ולאחרונה, עם חזרתם של גיא וג’ני לארץ, גם זכו בשמחת גידול נכדים בבית. כואב ועצוב לחשוב שיכול היה ליהנות מכך עוד שנים רבות, ולא זכה בכך.

לבני המשפחה היקרים – בית שמיר משתתף באבלכם הכבד ונוצר את זכרו של חיים בליבו.

יהיה זכרו ברוך.

מירב רונן

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן